home FOXLEGAL     >     Strona główna     >     Oferta     >     Antywindykacja     >     Restrukturyzacja

Restrukturyzacja

Kancelaria Prawno-Windykacyjna

Restrukturyzacja zobowiązania to wprowadzane modyfikacje, udogodnienia do pierwotnego zobowiązania mające na celu doprowadzenie do dobrowalnego wykonania zobowiązania. Restrukturyzacja to przede wszystkim:

W ramach usługi restrukturyzacji zobowiązania w imieniu Klienta renegocjujemy dotychczasowe warunki spłaty zobowiązania tak by doprowadzić do jego dobrowolnego wykonania bez konieczności wszczynania przez wierzyciela procedury windykacyjnej. Propozycje składane wierzycielowi dopasowane są do możliwości finansowych Klienta.

Jeśli chcesz zlecić nam przeprowadzenie restrukturyzacji Twojego zobowiązania skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza lub telefonicznie.

Pamiętaj! Najłatwiej jest doprowadzić do restrukturyzacji zobowiązania na etapie przedwindykacyjnym. Rozpocznij renegocjacje warunków spłaty od razu gdy pojawią się problemy w regularnej spłacie.

Jak się rozliczamy?

Ustalenie wynagrodzenia następuje w oparciu o obowiązujący cennik.

Szybki kontakt Kontakt telefon794-155-847 Nasz doradca przeprowadzi z Tobą krótką rozmowę, a następnie przedstawi Ci nasze propozycje.
Skorzystaj z formularza kontaktowego
Zapraszamy do naszego biura Jagiellońska 39b lok. 111
70-382 Szczecin
SKORZYSTAJ Z PROMOCJI

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy ofertę specjalną. Sprawdź jak możesz z niej skorzystać.

więcej
Dlaczego
Warto
nagrożnika grafika 1 nagrożnika grafika 2 nagrożnika grafika 3 nagrożnika grafika 4 nagrożnika grafika 5 nagrożnika grafika 6
Dzięki nam zaoszczędzisz pieniądze i czas
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h/dobę
Windykacja to nasza specjalność
Działamy sprawnie, szybko i efektywnie
Gwarantujemy maksymalną skuteczność
Posiadamy rekomendacje od zadowolonych Klientów
Strefa
dłużnika

linia

Dłużniku pomożemy Ci wyjść ze spirali zadłużenia. Poprowadzimy w Twoim imieniu negocjacje z wierzycielem w celu ustalenia dogodnych warunków spłaty. Ochronimy Twój majątek przed egzekucją.zobacz więcej
Strefa
Wierzyciela

linia

Wierzycielu udzielimy Ci wsparcia w dochodzeniu wierzytelności na drodze polubownej i przymusowej. Wyegzekwujemy w Twoim imieniu dług. Będziemy Cię reprezentować w postępowaniu sądowym.zobacz więcej