home FOXLEGAL     >     Strona główna     >     Oferta     >     Antywindykacja     >     Negocjacje windykacyjne

Negocjacje windykacyjne

Kancelaria Prawno-Windykacyjna

Negocjacje z wierzycielem (windykacyjne) prowadzimy w celu doprowadzenia do zawarcia korzystnego porozumienia. W zależności od rodzaju wierzyciela, stanu sprawy i sytuacji finansowej Klienta, podejmujemy rozmowy i dążymy do zawarcia ugody przewidującej:

Nasi negocjatorzy posiadają odpowiednie umiejętności i doświadczenie dzięki temu w krótkim czasie doprowadzają do zawarcia korzystnego porozumienia.

W celu zlecenia przeprowadzenia negocjacji z wierzycielem skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza lub telefonicznie.

Pamiętaj! Zawarcie ugody jest korzystne zarówno dla dłużnika, jak i wierzyciela. Nie unikaj kontaktu i rozmów z wierzycielem. Zawierając ugodę możesz wiele zyskać.

Jak się rozliczamy?

Ustalenie wynagrodzenia następuje w oparciu o obowiązujący cennik.

Szybki kontakt Kontakt telefon794-155-847 Nasz doradca przeprowadzi z Tobą krótką rozmowę, a następnie przedstawi Ci nasze propozycje.
Skorzystaj z formularza kontaktowego
Zapraszamy do naszego biura Jagiellońska 39b lok. 111
70-382 Szczecin
SKORZYSTAJ Z PROMOCJI

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy ofertę specjalną. Sprawdź jak możesz z niej skorzystać.

więcej
Dlaczego
Warto
nagrożnika grafika 1 nagrożnika grafika 2 nagrożnika grafika 3 nagrożnika grafika 4 nagrożnika grafika 5 nagrożnika grafika 6
Dzięki nam zaoszczędzisz pieniądze i czas
Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h/dobę
Windykacja to nasza specjalność
Działamy sprawnie, szybko i efektywnie
Gwarantujemy maksymalną skuteczność
Posiadamy rekomendacje od zadowolonych Klientów
Strefa
dłużnika

linia

Dłużniku pomożemy Ci wyjść ze spirali zadłużenia. Poprowadzimy w Twoim imieniu negocjacje z wierzycielem w celu ustalenia dogodnych warunków spłaty. Ochronimy Twój majątek przed egzekucją.zobacz więcej
Strefa
Wierzyciela

linia

Wierzycielu udzielimy Ci wsparcia w dochodzeniu wierzytelności na drodze polubownej i przymusowej. Wyegzekwujemy w Twoim imieniu dług. Będziemy Cię reprezentować w postępowaniu sądowym.zobacz więcej